דאודורנטים לילדים

דאודורנטים טבעיים לילדים

דאודורנטים טבעיים לילדים, מאפשרים להם לטפל בריחות הגוף, כמו גם בזיעה הניגרת כתוצאה מפעילות ספורטיבית, או כל פעילות פיזית מאומצת אחרת. דאודורנטים טבעיים לילדים מהווים פתרון מושלם המאפשר לילדים לשרוד גם בתקופה של שינויים הורמונאליים, שאחד מהביטויים שלהם הוא ריח גוף משתנה והפרשה מוגברת של הורמונים, כמו גם הזעה מוגברת. מדוע דווקא דאודורנט טבעי מומלץ לילדים ולבני נוער? כיצד יכול טיפוח טבעי לעור לסייע הן להרגשה הטובה של הילדים מצד אחד, והן לבריאות התקינה שלהם? מדוע סבון טבעי לפנים הוא הסוג המועדף של סבון בגילאים כאמור לעיל? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו בקצרה אבל בצורה ברורה.

דאודורנט טבעי מומלץ

דאודורנטים טבעיים לילדים מומלצים, כאמור, לאחר שהילדים התאמצו או סיימו מטלה מאמצת במיוחד. ההמלצה החד משמעית היא להכניס לשימוש אך ורק דאודורנטים טבעיים לילדים, ולא שום סוג אחר של דאודורנט סינתטי. היתרונות של דאודורנט טבעי מומלץ על פני כל סוג אחר של דיאודורנט הם רבים. בין השאר, מפחיתים מוצרי טיפוח טבעי לעור ודאודורנטים למיניהם את רמת ההזעה ואת רמת החומציות של הגוף. בנוסף, הדאודורנט הטבעי וכן סבון טבעי לפנים ומוצרים דומים אחרים מונעים יצירת אלרגיה וגירוי העור, הן בפנים והן באזורים רגישים אחרים. זאת, לעומת מוצרים סינתטיים למיניהם, שבמקרים רבים גורמים לגירוי שמטריד את הילד למשך זמן רב.

טיפוח טבעי לעור

דאודורנטים טבעיים לילדים הם רק חלק מהמגוון הרחב של מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, המבוססים על חומרים טבעיים. מלבד דאודורנטים טבעיים לילדים כאמור, ניתן למצוא גם מוצרי טיפוח טבעי לעור, סוגים רבים של סבון טבעי לעור ועוד. דאודורנט טבעי מומלץ במיוחד, כיון שהוא מבצע את העבודה – כלומר מנטרל את הריחות הפחות נעימים של הגוף, שהם תוצאה של מאמץ פיזי ופעילות ספורטיבית מוגברת, ביעילות רבה. כיון שהעור אצל מרבית הילדים, שעדיין אינם מורגלים בשימוש בחומרים נוגדי ריחות, הוא עדין – רצוי להימנע ככל האפשר משימוש בחומרים סינתטיים. בכל האמור בתוצאה הסופית – הרי שהיא זהה בשני המקרים. ואולם היתרון של חומרים טבעיים הוא העובדה שהם תומכים בתהליכי ריפוי של הגוף ומזינים את העור יחד עם פעולת נטרול הריחות. 

סבון טבעי לפנים

 

דאודורנטים טבעיים לילדים מסייעים להם כאמור הן בנטרול ריחות בעייתיים והן בטיפוח העור ובשמירה על הניקיון שלו. דאודורנטים טבעיים לילדים אינם כוללים חומרים סינתטיים דוגמת אלומיניום או חומרים אחרים הקיימים בסוגים אחרים של נוגדי ריחות. אנשי המקצוע המיומנים של אמר לורה מציעים לילדים ולמבוגרים דאודורנט טבעי מומלץ, יחד עם מגוון רחב של טיפוח טבעי לעור ומבחר סוגים של סבון טבעי לפנים. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב בטיפוח עור הפנים והגוף של הילד שלך.

 
חזור לNews