בושם טבעי לגבר

עכשיו בגבר

אחד התכשירים הקוסמטיים שגברים נוהגים לרכוש בכמויות גדלות והלכות הינו הבושם. אם בעבר הרחוק גברים לא מיהרו להתיז על עצמם את הנוזל הריחני והאטרקטיבי הזה, הרי שהיום המצב שונה בעליל. נכון להיום, יותר ויותר גברים  נמנעים מלהפוך את מי הגילוח לנוזל העיקרי המנעים את ריחם ומעדיפים לבחור בושם טבעי לגבר, שהוא בדרך כלל איכותי מאד. מה מייחד בושם טבעי לגבר ? ממה הוא עשוי? מהם היתרונות של בשמים טבעיים לגבר ביחס לסוגי בשמים אחרים? כיצד מסייעים בשמים טבעיים, יחד עם מגוון רחב של מוצרים טבעיים לגברים, בשמירה על היגיינה מצד אחד ועל בריאות ורעננות מצד שני? כל התשובות – בהמשך 

 

בשמים טבעיים לגבר

בושם טבעי לגבר הוא בושם שעשוי מחומרים טבעיים. מגוון החומרים שמהם ניתן להפיק בושם טבעי לגבר הוא רחב מאד. בשמים טבעיים לגבר מופקים מצמחם שונים המפיקים שרף, או מפרחים וצמחים שגם בטבע הם נחשבים למקורות ריח איכותיים. דוגמה לכך למשל הם סוגים מסוימים של צמחים, דוגמת הוורדים, המשמשים מקור ריח ומקור להפקת מינים רבים של בשמים. בשמים טבעיים מופקים גם ממקורות בלתי צפויים, כגון סוגים מסוימים של תבלינים או אפילו סוגים של אגוזים. היתרון הגדול של מוצרים טבעיים, ובתוכם הבשמים, הוא שהם אינם גורמים לגירויים בגוף ואינם גורמים, בדרך כלל, לתגובות אלרגיות. עם זאת, התאמת הריחות היא אישית לחלוטין וריח שבעיני אדם אחד ייחשב למושך ומעניין, יגרום לאדם אחר אי נוחות רבה. כיון שכך, בחירת בושם לגבר חייבת להתבצע בשום שכל. 

בשמים טבעיים

היתרונות הגדולים של בושם טבעי לגבר כוללים העדר אפשרות ליצירת גירויים בעור, שבהחלט עשויים להיווצר אם וכאשר נעשה שימוש בבשמים סינתטיים. בנוסף, הריח של בושם טבעי לגבר שורד זמן רב יותר, וניתן להרגיש בו גם אחרי שעות רבות. סוגים מסוימים של בשמים טבעיים לגבר, אם מתיזים אותם על בגד כל שהוא, עשויים לבוא לידי ביטוי גם כמה ימים לאחר שהבושם בא במגע עם בגד או צעיף כל שהוא. בשמים טבעיים, כמו גם סוגים נוספים של מוצרים טבעיים לגברים, דורשים מיומנות והבנה רבה לצורך ההפקה שלהם. עם זאת, התוצאה בהחלט מריחה היטב.

מוצרים טבעיים

 

בושם טבעי לגבר הפך, כאמור, לחלק חיוני ממגוון התכשירים שגברים משתמשים בהם הן לפני מפגשים חברתיים או עסקיים והן במהלכם. אם יש לך עניין ברכישת בושם טבעי לגבר בהתאמה אישית, זה המקום הנכון עבורך. המקצוענים של אמה לורה מתמחים בהתאמת בשמים טבעיים לגבר ומציאת בשמים טבעיים ייחודיים, כמו גם מוצרים טבעיים אחרים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לשיפור ההיגיינה ולמציאת הריח הנכון עבורך.

 
 
 

אולי יעניין גם .....

Uncategorized
דנה

בשמי הבוטיק של AMA LURRA

בשמי הבוטיק של AMA LURRA סדרת בשמי הבוטיק של AMA LURRA, בשילובי ריח ייחודיים אשר נרקחו ע"י המומחים של המותג, מכילים שמנים אתרים ותמציות. בושם

למד עוד ...